Pan Pikto - Agencja PR


O Panu Pikto

Wersja głosowa:  

Hr

Pan Pikto to nazwa agencji public relations, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku w Katowicach od 2004 roku. Większość osób, którym mamy przyjemność przedstawiać naszą firmę, pyta o nazwę.

Jej geneza jest bardzo prosta. Jako agencja świadcząca usługi z zakresu szeroko pojętej komunikacji marketingowej, opierając się na narzędziach PR, kreujemy rzeczywistość w której funkcjonują nasi Klienci. Z faktów dostarczonych przez firmy, z którymi współpracujemy, tworzymy obraz, wizerunek ich samych, ich produktów, ich oferty. Obraz dedykowany konkretnej publiczności. Najczęściej w nieszablonowy sposób, często innowacyjny w stosunku do zwyczajów danej branży.

Pan Pikto jest słowną emanacją tego, co robimy na co dzień. Nie jesteśmy agencją, w której jest miejsce na korporacyjny teatr - na casual friday, key accountów i general managerów. Mamy duży dystans do tego, co robimy, a działamy, ciężko pracując również w zakresie pomysłu na PR. Nierzadko kontestujemy przy tym rzeczywistość.

Dlatego też tworząc nazwę naszej firmy, nie sięgnęliśmy po gotowe słowa. Wykreowaliśmy Pana Pikto. Postać, ideę, która jest łącznikiem pomiędzy odbiorcą a nadawcą komunikatu. Wymyśliliśmy nazwę, która oddaje chilloutową kulturę organizacyjną naszej firmy. Najlepiej, obrazowo wyjaśnia rzeczywistość naszego teamu agencyjnego przed opinią publiczną, do której adresujemy te słowa, czyli potencjalnymi Klientami i potencjalnymi pracownikami.

Łukasz Jurkiewicz
lukasz@panpikto.pl
Twórca Pana Pikto

Print Reccomend

Butik kreatywny
Relacje z mediami
Badania
CSR
manual PR
Event
Wydawnictwa
Ambient


Dol_c